U.W. Wydział Chemii, ul. Pasteura 1, 02-093 Warszawa
SPOTKANIE Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ NOWEGO ROKU 2005

Boże Narodzenie 2004 roku

Już na kilka dni przed zbliżającymi się Świętami - za sprawą choinki ustawionej przez pracowników obsługi - wydziałowy hol przybrał uroczysty wygląd .

Kolorowe lampki rzucały swiatło na szklane ozdoby. Przechodzący korytarzem spoglądali na drzewko, a na ich twarzach mozna bylo dostrzec radość i zadumę, pewnie wywołane wspomnieniem dzieciństwa. Na drzwiach wejściowych Wydziału pojawiło się zaproszenie:

"Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego 2005 roku zapraszam Pracowników, Doktorantow i Studentów na spotkanie, które odbędzie się 22 grudnia (środa) o godz. 14:00.

Dziekan Wydziału Chemii U.W.
Prof. dr hab. Grzegorz Chałasiński"


O czternastej Dziekan powitał przybyłe osoby, a za motto spotkania posłużyły Mu cytaty z powieści Karola Dickensa - "Klub Pickwicka". Akcja pierwszego rozdziału tej książki rozgrywa się bowiem w Wigilijny wieczór, a bohater i przewodniczący Klubu - Samuel Picwick - mógłby i dziś pozostawać wzorem godnym naśladowania.

W końcowej części wystąpienia Dziekan złożył wszystkim życzenia zdrowych i spokojnych Świąt, a w nowym 2005 roku wszelkiej pomyslności. Następnie wszyscy zebrani - przy akompaniamencie kolęd płynących z głośników - tradycyjnie podzielili się opłatkiem życząc sobie wszystkiego najlepszego.

Na fotografiach obok - przebieg uroczystosciDo góry
Powrót

Tekst, zdjęcia i opracowanie strony: Adam Myśliński
Najlepiej oglądać - MSIE; ekran 1024*768px; rozm. tekstu: mniejsza
Wstawiono 23.12.2004 r.